15 березня 2018 року у приміщенні музею Тараса Шевченка у Києві відбудеться церемонія урочистого нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу творчої молоді Get me 2 the top Ukraine 2017.

Головна мета конкурсу в Україні — популяризація українського дизайну, мистецтва, високих стандартів праці, концепції та стандартів універсального дизайну, пошук та підтримка молодих талантів, залучення закордонних інвестицій в Україну.

Організатор — Співтовариство британського та міжнародного дизайну (SBID), яке об’єднує лідерів ринку дизайну та архітектури, небайдужих до розвитку професійної платформи в Україні.

Учасники змагаються у таких категоріях: Product Design, Private Space та Public Space, Universal Product design та Educational design. Детальніше про категорії можна дізнатися на ресурсах www.sbid.org. Конкурс тривав з 1 вересня 2017 року та був введений в обов’язкову навчальну програму.

Конкурсний відбір пройшов у два етапи українським та британським журі.

До складу українського журі увійшли: Олена Добровольська, Валерій Кузнєцов, Юрій Зіменко,  Наталія Большакова, Юлія Данілова, Лев Парцхаладзе (міністр регіонального розвитку України), Ігор Абрамович, Ніна Васадзе.

 

До складу британського журі увійшли:
— засновник SBID Ванесса Брейді OBE
— головний консультаційний радник з питань охорони здоров’я SBID, Діана Целлела
— міжнародний студентський ментор, керівник готельного та інтер’єрного дизайну в Jestico + Whiles, Джеймс Діллі
— директор Британської Ради в Україні, Саймон Вільямс
— міжнародний науковий координатор ВНЗ Великобританії, Венді Андерсон
— британський архітектор та професор Лондонського університету мистецтв, Кен Уайлдер

Почесні партнери конкурсу, що підтримують культурний рівень країни та її нову генерацію професіоналів:  British Embassy Kyiv, British Council, University of the Arts London, British Airways, DonStream Education Group, Міністерство регіонального розвітку, будівництва та ЖКГ України, «Мистецький Арсенал», UNDP Ukraine (ПРООН), Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

У 2017 році такі профільні ВНЗ України, як Київський національний університет будівництва і архитектури, Київський університет технологій та дизайну, Київська академія образотворчого мистецтва і архітектури, Національний авіаційний університет, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Харківська державна академія дизайну і мистецтв, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Одеська державна академія будівель ьства і архітектури, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Запорізький національний технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Національний лісотехнічний університет України, Львівська національна академія мистецтв, Комунальний заклад Львівської Обласної Ради Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та European Design School внесли до навчальної програми конкурсне завдання і надали своїм студентам та випускникам шанс здійснити великий крок у професію, бо переможці можуть розраховувати на стрімкий початок кар’єри та перехід на якісно новий щабель професійного розвитку: навчання в найкращих школах Британії, стажування у відомих компаніях, працевлаштування – це лише скромний початок переліку переваг, що відкриваються з участю у конкурсі Get me to the top Ukraine.

На церемонію відкриття запрошено друзів та партнерів SBID Ukraine — це визнані дизайнери країни, виробники, представники профільних ВНЗ, активісти, opinion лідери професійної сфери, представники посольства Великобританії та Британської ради в Україні.

Якщо вас цікавить світ українського дизайну та архітектури або ви бажаєте підтримати творчу молодь України, завітайте до нас!

Для участі потрібна попередня реєстрація: https://goo.gl/qAEFNA
Якщо виникнуть питання чи пропозиції, надсилайте листа на електронну адресу: gm2tt.sbid@gmail.com

Photo: SBID (Ukraine)