Інформаційний портал archiblog.com.ua є загальнодоступним для користувачів і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України. Інформація що розміщується на ресурсі archiblog.com.ua пишеться редакцією: за допомогою інтерв’ю, інформації з відкритих джерел, інформації яка надсилається до редакції творцями продуктів і об’єктів.

Копіпаст матеріалів і републікування з нашого ресурсу archiblog.com.ua дозволений тільки за умови посилання на джерело (клікабельного посиланням на статтю розміщену на порталі archiblog.com.ua) та зазначення автора статті. Перепис і копіювання матеріалів без посилання на джерело та автора статті є порушенням авторського права.

Адміністрація archiblog.com.ua не здійснює контроль і не може відповідати за розміщену користувачами на ресурсі archiblog.com.ua інформацію. Портал archiblog.com.ua не здійснює контроль за діями користувачів, які можуть розміщувати тексти і фотозображення які є об’єктом вашого виключного права, а також посилань на об’єкти ваших виняткових прав.

Редакція archiblog.com.ua негативно ставиться до порушення авторських прав на нашому інформаційному порталі.

Якщо Ви є правовласником виключних прав, включаючи:
– Виключне право на публічний показ;
– Виключне право на доведення до загального відома;
– Ваші права якимось чином порушуються з використанням нашого ресурсу. Просимо негайно повідомляти нам в редакцію електронним листом.

У лист обов’язково повинні бути вказані: дані про об’єкт авторського права, дані про правовласників, дані особи, що подає скаргу, претензійні дані.

Наш email: editor@archiblog.com.ua